Domek chatka w górach, Obidza, Beskid Sądecki, wakacje, ferie zimowe

250,00 zł

wynajmę


Domek Strzelce Opolskie, chatka Strzelce Opolskie, górach, Strzelce Opolskie, Obidza, Strzelce Opolskie, Beskid Strzelce Opolskie, Sądecki, Strzelce Opolskie, wakacje, Strzelce Opolskie, ferie Strzelce Opolskie, zimowe Strzelce Opolskie

chatka Strzelce Opolskie, domek Strzelce Opolskie, góry Strzelce Opolskie

Chatka znajduje się na wysokości 900m.n.p.m. we wsi Obidza pomiędzy Piwniczną a Szczawnicą przy przełęczy Gromadzkiej tuż obok samej granicy polsko-słowackiej na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Zaciszne odosobnione miejsce z dala od ruchliwej cywilizacji. Doskonałe miejsce do wyciszenia się, złapania dystansu. Nikt nie zagląda przez okno, chyba że leśne zwierzęta. Dom graniczy z działką leśną o powierzchni ponad 1000ha. W domu piec wolnostojący typu koza, obsługa we własnym zakresie. Drewno na opał dostępne przy domku. 30m od domu dostępny prywatny parking. Obok domu miejsce na ognisko wraz z grillem.

200m do skrzyżowania szlaków turystycznych, niedaleko GSB, 5 minut na piechotę od domu możliwość jazdy na kucykach, półtorej godziny na piechotę dostępna jazda konna.
Niedalekie miejsca górskie to: Wąwóz Homole, Wielkie Rogacz, Eliaszówka, Radziejowa (1262m najwyższy szczyt Beskidu Sadeckiego), dwa ostatnie półtorej godziny od domu oba z wieżą widokową.

W Rytrze oraz po stronie Słowackiej dostępne do zwiedzania zamki. W Rytrze jest także rozbudowany park linowy. W Piwnicznej basen, pijalnia wody, spływ Popradem.

150m od domu dostępne miejsce, w którym można spożyć posiłek.

Zimą:
300m od domu trasa dla narciarzy biegowych a w okolicy wyciągi narciarskie w Suchej Dolinie (5 minut autem) , Wierchomli (30 min) oraz Rytrze. Istnienie możliwość dojechania autem, ale polecam zaopatrzyć się w łańcuchy na koła.

Warunku wynajmu:
- w czasie gdy najem z przyczyn prawnych jest niemożliwy możemy odpłatnie udostępnić parking,
W warunkach poza restrykcjami związanymi z covid:
- doba 250zł,
- terminy specjalne jak sylwester itp ustalane indywidualnie.
- termin 3-17 stycznia 350zł za dobę

Proszę o kontakt telefoniczny, nie przez portal.

Ceny dotyczą pobytu do 5 osób.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 416

nr ogłoszenia: 22512